Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

FORM Wkracza na Scenę T100 Triathlon World Tour

FORM Wkracza na Scenę T100 Triathlon World Tour
FORM Wkracza na Scenę T100 Triathlon World Tour

Organizacja Zawodowych Triathlonistów (PTO) ogłasza rozszerzenie współpracy z FORM. FORM marka znana z produkcji inteligentnych okularów pływackich, zostaje Oficjalnym Partnerem Okularów T100 Triathlon World Tour.

Sezon 2024 Rozpoczyna Się na Florydzie

Nowy sezon T100 Triathlon World Tour startuje w Miami. Wydarzenie Miami T100 odbędzie się na torze Homestead-Miami Speedway, 9-10 marca. W składzie na rok 2024 znalazły się gwiazdy triathlonu sponsorowane przez FORM. Emma Pallant-Browne i Skye Moench to zawodniczki, na które warto zwrócić uwagę.

Wizja i Misja FORM

Dan Eisenhardt, założyciel FORM, podkreśla znaczenie przedłużenia współpracy z PTO. Wspólna misja innowacji i dążenie do doskonałości łączą obie organizacje. Sam Renouf, dyrektor generalny PTO, wyraża zadowolenie z kontynuacji partnerstwa z FORM. Firma ta odgrywa kluczową rolę w rozwoju triathlonu na świecie.

Aktywacja Marki FORM w T100 Triathlon World Tour 2024

W ramach partnerstwa, FORM zaznaczy swoją obecność w strefie pływackiej, na ekspozycjach oraz poprzez demonstracje dla amatorów. Aktywność ta obejmie również media społecznościowe i treści promocyjne.

Innowacja w Świecie Triathlonu

Inteligentne okulary pływackie FORM rewolucjonizują treningi i zawody. Technologia wizualnego sprzężenia zwrotnego w czasie rzeczywistym to przyszłość triathlonu.

FORM i PTO razem tworzą nową jakość w świecie triathlonu, łącząc innowacyjność z tradycją sportową. Rozszerzenie ich współpracy na sezon 2024 zapowiada emocjonujący rok dla zawodników i fanów triathlonu na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *