Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Ironman 70.3 Bolton 2024 – Wyzwanie dla Prawdziwych Bohaterów

IRONMAN Bolton 2024

W 2024 roku odbędzie się nowy wyścig Ironman 70.3 w Bolton, który zapowiada się jako prawdziwe brytyjskie doświadczenie sportowe. Uczestnicy będą mieli okazję stać się bohaterami, ciesząc się pięknymi krajobrazami trasy rowerowej i imponującą linią mety w centrum miasta Bolton, gdzie wsparcie tłumu jest nieporównywalne z żadnym innym miejscem na świecie.

Trasa Wyścigu

  • Pływanie: 1.2 mili (1.9 km) pływania odbędzie się w zacisznych wodach rezerwatu przyrody Pennington Flash. Organizatorzy zapewniają darmowe autobusy z centrum Bolton do miejsca startu.
  • Rower: Po wyjściu z wody, uczestnicy przebiegną 200 metrów przez tłum kibiców do strefy zmiany T1. Następnie rozpoczyna się etap rowerowy. Trasa rowerowa o długości 56 mil (90.1 km) wciąż jest tajemnicą, ale można spodziewać się spektakularnych widoków i wymagających podjazdów.
  • Bieg: Druga strefa zmiany, T2, znajdzie się w malowniczym Queen’s Park w Bolton. Stamtąd uczestnicy przebiegną przez historyczne centrum miasta, ciesząc się wsparciem tłumu, które stało się synonimem wydarzeń Ironman w Bolton. Trasa biegu o długości 13.1 mili (21.1 km) jest podobna do tych z ery Ironman. Meta na czerwonym dywanie przed ikonicznym ratuszem stanowi idealne tło do świętowania ukończenia wyzwania.

Współpraca z Alzheimer’s Research UK

Alzheimer’s Research UK z dumą wspiera wydarzenie Ironman 70.3 w Bolton, włączając się w walkę z chorobą Alzheimera. Udział w wyścigu to nie tylko sportowe wyzwanie, ale również okazja do wsparcia ważnej sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *