Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsySprzętZawody

IRONMAN Poland: Nowy Sezon 2024 pełen Energii

IRONMAN Poland 2024
IRONMAN Poland 2024

IRONMAN Poland zakończył rok 2023 ogłaszając zawody na 2024. Rozszerzyli swoje portfolio o nowy wyścig w czeskim Hradec Králové, planowany na sierpień. Zapisy na tegoroczne edycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Współpraca z partnerami jak Pho3nix Foundation, BIKE EXPO, Hama czy AQUA SPEED została odnowiona lub rozszerzona.

Warszawa i Hradec Králové – Centra Zainteresowania

Największym zainteresowaniem wśród zawodników cieszą się IRONMAN 70.3 Warsaw oraz pierwszy wyścig IRONMAN w Czechach, IRONMAN 70.3 Hradec Králové. Na oba wydarzenia sprzedano już ponad połowę miejsc, co daje łącznie ponad 1,5 tysiąca uczestników. Szef marketingu IRONMAN Poland, Piotr Jakóbik, spodziewa się wzrostu liczby zapisów w najbliższych tygodniach.

Zapisy na Wydarzenia Towarzyszące na imprezy IRONMAN Poland w 2024

Zwiększenie liczby uczestników spodziewane jest również dzięki otwarciu zapisów na wydarzenia towarzyszące. M.in. zawody IRONKIDS, biegi Night Run oraz zawody pływackie Open Water. Szacuje się, że w sezonie 2024 w imprezach IRONMAN Poland (Warszawa, Gdynia, Poznań) oraz IRONMAN 70.3 Hradec Králové weźmie udział 10-12 tysięcy zawodników 👀.


IRONMAN Poland wchodzi w nowy sezon z pozytywną energią i dobrze rokującymi perspektywami. Zainteresowanie zawodami rośnie, a liczba uczestników i partnerów świadczy o silnej pozycji marki na rynku triathlonowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *