Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

Newsy

Marcin Stanglewicz na szczycie: 6. miejsce w Pucharze Ameryki

Marcin Stanglewicz zainaugurował sezon 2023 w Meksyku, w konkurencji Pucharu Ameryki. Zawodnicy rywalizowali na dystansie olimpijskim, a on sam wystartował z 7 numerem po 12 tygodniach ciężkiej pracy przygotowawczej. Warunki były doskonałe – temperatura sięgała 28 stopni, a woda miała 21 stopni.

Dominacja Kanadyjczyków

Aiden Longcroft-Harris okazał się najszybszym zawodnikiem. Jego wynik – 1:51:28 – dał mu pierwsze miejsce na podium, wyprzedzając Brocka Hoela z Kanady, o zaledwie dwie sekundy. Ostatnie miejsce na podium zajął Amerykanin Chase Mcqueen, który ukończył bieg z wynikiem 1:51:50.

Marcin Stanglewicz tuż za TOP5

Marcin Stanglewicz osiągnął imponujący sukces, uzyskując szósty czas w trasie 1:52:32. Polak nie zwalnia tempa na początku sezonu i jest już awizowany na Puchar Ameryki w Saratocie, który odbędzie się 11 marca.

Marcin Stanglewicz poświęcił swoje życie triathlonowi, a jego rezultaty są świadectwem jego pasji i zaangażowania. Polak pokonał trasę z czasem 1:52:32, zajmując szóste miejsce. Składało się na to pływanie w czasie 21:49, jazda na rowerze w czasie 58:16, T2 w czasie 00:25 oraz bieg w czasie 31:33.

Gratulacje dla Marcina Stanglewicza za imponujący wynik na inauguracji sezonu triathlonowego w Meksyku. Zajęcie szóstego miejsca w konkurencji Pucharu Ameryki na dystansie olimpijskim to znakomity wynik i potwierdzenie ciężkiej pracy, jaką Marcin włożył w swoje przygotowania.

Jego poświęcenie i zaangażowanie w treningi dają nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w przyszłości. Awizacja na kolejny Puchar Ameryki w Saratocie to kolejna okazja dla Marcina, aby zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować z najlepszymi triathlonistami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *