Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

Newsy

Nowy Partner Tytularny IRONKIDS: Fundacja Pho3nix

Fundacja Pho3nix IRONMAN w Polsce i Czechach

Fundacja Pho3nix, założona przez polskiego biznesmena i filantropa Sebastiana Kulczyka, została nowym sponsorem wydarzeń IRONMAN w Polsce i Czechach. W ramach umowy z organizatorem wydarzeń fundacja staje się partnerem tytularnym IRONKIDS w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Hradec Králové.

Wsparcie dla Lokalnych Zawodów i Młodych Sportowców

Fundacja Pho3nix wspiera lokalne i regionalne zawody triathlonowe na całym świecie. Organizuje także obozy sportowe dla dzieci i młodzieży oraz współpracuje z elitarnymi sportowcami. M.in. takimi jak Jonathan i Alistair Brownlee, Nicola Spirig i Vincent Louis. Fundacja była także inicjatorem i realizatorem projektu Sub7 – Sub8, ustanawiającego najszybsze wyniki w historii triathlonu na dystansie iron.

Misja i Wizja Fundacji

Wojciech Kruczyński, członek zarządu Fundacji Pho3nix, podkreśla misję fundacji. “Tworzenie globalnego dziedzictwa, w którym sport i aktywność są integralną częścią rozwoju osobistego wszystkich młodych ludzi”. Zawody IRONKIDS doskonale wpisują się w cele fundacji, przyczyniając się do popularyzacji sportu wśród dzieci i młodzieży. Współpraca z organizatorami IRONMAN w Polsce i Czechach ma na celu dalszą popularyzację dyscypliny.

Nadchodzące Wydarzenia IRONKIDS

W ramach czterech wydarzeń IRONMAN odbędą się zawody IRONKIDS. W Warszawie, Hradec Králové i Poznaniu będą to krótkie biegi, a w Gdyni najmłodsi sportowcy wezmą udział w aquathlonie. Rejestracja na IRONKIDS rozpocznie się 9 stycznia 2024 roku na stronie SlotMarket.pl.

Fundacja Pho3nix staje się kluczowym partnerem w rozwoju młodych talentów triathlonowych w Polsce i Czechach. Ich zaangażowanie w IRONKIDS to krok ku promocji sportu i aktywności fizycznej wśród młodzieży, co może przyczynić się do wyłonienia przyszłych mistrzów olimpijskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *