Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

VI Triathlon Sokoła 2023: Promocja Aktywności Fizycznej

Triathlon Sokoła

Triathlon Sokoła 2023 to impreza triathlonowa, która odbędzie się 15 lipca 2023 roku w Sokołowie Małopolskim. Zawody, organizowane przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim, mają na celu upowszechnienie triathlonu jako wszechstronnej formy ruchu, promocję Sokołowa Małopolskiego, oraz propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Sokołowa Małopolskiego i okolic.

Szczegóły Zawodów Triathlon Sokoła 2023

Zawody odbędą się na dystansie sprinterskim, który obejmuje 750 m pływania, 20 km jazdy rowerem oraz 5 km biegu. Start, meta i strefa zmian znajdować się będą w okolicy Zalewu Turza na trasie Sokołów Małopolski – Kolbuszowa.

Harmonogram Imprezy

Dzień zawodów rozpocznie się o godzinie 8:00 od objazdu trasy kolarskiej i wydawania pakietów startowych. O godzinie 10:30 nastąpi oficjalne otwarcie VI Triathlonu Sokoła, a start dystansu sprinterskiego zaplanowany jest na godzinę 11:00. Ceremonia wręczania nagród odbędzie się między godziną 13:30 a 14:00.

Biuro Zawodów VI Triathlon Sokoła

Biuro zawodów mieścić się będzie przy Zalewie Turza i będzie czynne w dniu 15 lipca 2023 r. od godziny 8:00. W biurze zawodów uczestnicy będą musieli przedstawić dowód tożsamości wraz ze zdjęciem oraz podpisać wymagane oświadczenia. Pakiet startowy można odebrać wyłącznie w biurze zawodów w godzinach wskazanych w programie imprezy.

Podsumowanie

VI Triathlon Sokoła to impreza triathlonowa, która odbędzie się 15 lipca 2023 roku w Sokołowie Małopolskim. Zawody, organizowane na dystansie sprinterskim, mają na celu promocję triathlonu, Sokołowa Małopolskiego, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zawodnicy mogą już teraz zarejestrować się na tę imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *