Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

ENEA IRONMAN 70.3 Poznań łączy siły z BIKE EXPO

IRONMAN Poznań Bike Expo
IRONMAN Poznań Bike Expo 2024

Organizatorzy “BIKE EXPO – Narodowego Testu Rowerowego” oraz zespół IRONMAN w Polsce ogłosili współpracę. W dniach od 30 sierpnia do 1 września 2024 roku, w ramach Enea IRONMAN 70.3 Poznań, odbędzie się jesienna edycja czołowych targów branży rowerowej w Polsce. Wydarzenie to zapowiada się jako połączenie sportu, innowacji i biznesu.

Poznań centrum rowerowych nowości

Michał Drelich, Dyrektor IRONMAN Polska, wyraził swoje zadowolenie z tej współpracy. Podkreślił, że połączenie największych targów rowerowych w Poznaniu z jednym z najważniejszych wydarzeń triathlonowych w kraju to idealne połączenie. Targi odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Początek września to czas, gdy wielu producentów rowerów prezentuje nowości na następny sezon.

BIKE EXPO – więcej niż targi podczas IRONMAN 70.3 Poznań

Arkadiusz Walus, organizator BIKE EXPO – Narodowego Testu Rowerowego, podkreślił, że przez lata stworzyli największe wydarzenie rowerowe w Polsce. Jest to impreza B2C, gdzie klienci końcowi spotykają się z producentami i dystrybutorami sprzętu. Można będzie poznać i przetestować najnowsze produkty na nadchodzący sezon. Dodatkowo, odwiedzający otrzymują wiedzę od najlepszych specjalistów i mają okazję spotkać się ze światowej klasy kolarzami.

Nowa formuła wydarzenia

W związku z rozwojem rynku i dużymi prognozami na nadchodzące lata, organizatorzy szukali miejsca i terminu, aby “przedłużyć sezon”. Dzięki współpracy z IRONMAN, która przyciąga wielu aktywnych sportowców, oraz dzięki doświadczeniu BIKE EXPO w dotarciu do grup docelowych, twórcy wydarzenia są przekonani, że stworzą nową, doskonałą formułę imprezy na lata.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.ironmanpoznan.pl oraz www.bikeexpo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *