Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

Newsy

Enea Sponsorem Strategicznym PZTri

Enea sponsorem strategicznym pztri

Enea S.A., wiodąca spółka na polskim rynku elektroenergetycznym, zostanie Sponsorem Strategicznym Polskiego Związku Triathlonu (PZTri) od 1 stycznia 2024 roku. To decyzja, która, jak podkreśla Dyrektor Sportowy PZTri, Filip Szołowski, daje “kop energii dla rozwoju dyscypliny”.

Konferencja Prasowa i Nowe Partnerstwo

10 lipca w Klubie Olimpijczyka w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyła się konferencja prasowa. Uczestniczyli w niej przedstawiciele PKOl, firmy ENEA S.A oraz Związków Sportowych. Polski Związek Triathlonu reprezentował Dyrektor Sportowy PZTri, Filip Szołowski.

Podczas konferencji ogłoszono, że ENEA S.A. zostanie Sponsorem Strategicznym PZTri oraz czterech innych Związków Sportowych. ENEA S.A. będzie również sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski.

Wpływ na Rozwój Triathlonu

Filip Szołowski podkreślał, że to “bardzo duże wyróżnienie i olbrzymi kop energii dla rozwoju naszej dyscypliny, jak również do przeniesienia jej na wyższy poziom sportowy”.

“Dzięki współpracy z marką Enea S.A. i Polskim Komitetem Olimpijskim mamy gwarancję, że od 2024 roku przez kolejne 4 lata będziemy mogli sobie pozwolić na jeszcze skuteczniejsze działania dla polskiego triathlonu wyczynowego” – wyjaśniał Dyrektor Sportowy PZTri.

Enea Sponsorem Strategicznym PZTri

Enea S.A. zostanie Sponsorem Strategicznym Polskiego Związku Triathlonu od 2024 roku. To decyzja, która ma przyspieszyć rozwój triathlonu w Polsce. Współpraca z Enea S.A. i Polskim Komitetem Olimpijskim daje gwarancję skuteczniejszych działań dla polskiego triathlonu wyczynowego w ciągu najbliższych czterech lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *