Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

Sprzęt

Garmin Enduro 2 do sportów ekstremalnych

Kilka dni temu marka Garmin ogłosiła premierę nowego modelu zegarka – Garmin Enduro 2. Nowa wersja zdecydowanie różni się od poprzednika i oferuje wiele ulepszonych funkcji. Przede wszystkim, Enduro 2 wyposażono w potężną baterię, która zapewnia długie działanie bez konieczności jej ładowania. Zegarek może pracować bez ładowania do 150 godzin z włączonym modułem GPS lub do 46 dni w przypadku codziennego użytkowania. Dodatkowo, model ten jest wyposażony w ładowanie słoneczne, co dodatkowo wydłuża czas działania. Warto wspomnieć, że Garmin Enduro 2 posiada wszystkie funkcje poprzedniego modelu, a więc zapewnia wytrzymałą konstrukcję oraz wszystkie funkcje, jakie oferuje Fenix 7x. Dzięki tym cechom, nowy zegarek Garmina jest idealnym wyborem dla biegaczy wyczynowych i miłośników długich tras.

Sporo nowości i ulepszeń

Garmin Enduro 2 oferuje użytkownikom mapy TopoActive dla ich regionu oraz 32 GB pamięci do ściągania i wgrywania darmowych map dla innych regionów. Ponadto, zegarek wyposażony jest w technologię Trendline, która wykorzystuje doświadczenie tysięcy innych użytkowników do wyznaczania popularnych tras. Kolejne nowości to dłuższy czas działania baterii (do 150 godzin w GPS i do 81 w trybie Multiband), mocniejsza latarka LED, funkcja Grade Adjustment Pace, automatyczny licznik czasu odpoczynku, kilka nowych trybów sportowych oraz dodanie strzałek podczas nawigacji. Bateria w trybie smartwatch działa do 34 dni (46 w trybie ładowania słonecznego), a w trybie oszczędzania baterii do 111 dni. Zegarek posiada również sensor optyczny, który zbiera informacje o tętnie, HRV, poziomie tlenu we krwi i częstotliwości oddychania. Wszystkie te dane są zsynchronizowane z aplikacją Garmin Connect, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do nich z poziomu telefonu lub komputera.

Masa funkcji i wysoka cena

Garmin Enduro 2 to najnowocześniejszy zegarek sportowy na rynku, łączący w sobie niezliczoną ilość opcji, takich jak Body Battery czy gotowość do treningu, zmieniając technologiczny krajobraz w branży sportowej. Użytkownik może korzystać z danych spersonalizowanych, które ułatwiają codzienne życie, zajęcia i treningi. Cena Enduro 2 wynosi około 5200 złotych, co oznacza, że jest o 500 złotych droższa od Fenix 7x Sapphire Solar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *