Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Jan Frodeno z dziką kartą PTO Tour US Open

Jan Frodeno PTO
Jan Frodeno PTO

Jan Frodeno, legendarny zawodnik triathlonu długodystansowego, właśnie otrzymał pierwsza dziką kartę na PTO Tour US Open. PTO Tour US Open odbędzie się w Milwaukee w przyszłym miesiącu. Frodeno, który jest trzecim mistrzem olimpijskim na starcie w Wisconsin, będzie dążył do zdobycia pierwszego miejsca na podium PTO Tour.

Frodeno, Blummenfelt i Brownlee: Mistrzowie Olimpijscy na Starcie

Wśród już ogłoszonych znakomitych zawodników biorących udział w rywalizacji mężczyzn, Jan Frodeno będzie trzecim mistrzem olimpijskim na starcie w Wisconsin. Obok zwycięzcy z Tokio – Kristiana Blummenfelta i dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego – Alistaira Brownlee.

Trio, które zmierzyło się na Ibizie w maju, nie zdołało zdobyć pierwszego miejsca za każdym razem, przegrywając z Australijczykiem Maxem Neumannem. Jednak teraz będą mieli szansę ponownej rywalizacji na amerykańskiej ziemi.

Jan Frodeno Faworyt do Zwycięstwa

Po udoskonalaniu swojej formy w kolejnych startach w tym sezonie Frodno poprawia wyniki i unika poważnych kontuzji. Jest jednym z faworytów do zwycięstwa w Milwaukee, nie tylko ze względu na to, co osiągnął w przeszłości.

Czwarte miejsce na PTO Tour European Open oraz zwycięstwo w IRONMAN 70.3 Andorra w ostatnich tygodniach udowodniły bezsprzecznie, że ten wielokrotny mistrz świata IRONMAN jest gotów na kolejne zwycięstwa.

Kto Jeszcze Dołączy do Frodeno, Blummenfelta i Brownlee?

Reszta dzikich kart zostanie ogłoszona przez PTO w odpowiednim czasie. Bądźcie na bieżąco, aby dowiedzieć się, kto jeszcze dołączy do Frodeno, Blummenfelta i Brownlee w Milwaukee.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *