Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyTreningZawody

Mistrzostwa Polski w Indoor Triathlonie 2024

Mistrzostwa Polski Indoor Triathlon 2024
Mistrzostwa Polski Indoor Triathlon 2024

Polski Związek Triathlonu ogłosił daty ogólnopolskich zawodów, w tym Mistrzostwa Polski w indoor triathlonie. Zawody odbędą się w Koziegłowach (powiat poznański), z planowanymi terminami na 6-7 lub 13-14 kwietnia. Dokładna data zależy od terminu wyborów samorządowych, który nie jest jeszcze znany.

Lokalizacja i Format Zawodów Triathlonowych pod dachem

Mistrzostwa odbędą się w pływalni i hali sportowej Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN” w Czerwonaku. Triathloniści zmierzą się na krótkich dystansach. Zawody ELITA/OPEN będą podzielone na kwalifikacje oraz finały, obejmujące 200 m pływania, 4 km jazdy na rowerze stacjonarnym i 1 km biegu. Kategorie wiekowe zawodów to od juniora do seniora.

Mistrzostwa Polski Age-Group pod dachem

Mistrzostwa Age-Group odbędą się na dystansie 300 m pływania, 6 km na rowerze i 2 km biegu. Dodatkowo, dla najmłodszych uczestników przewidziano imprezy towarzyszące dla kategorii młodzik i junior młodszy.

Aktualizacje i Informacje

Organizatorzy będą na bieżąco aktualizować informacje dotyczące daty i dodatkowych zawodów. Uczestnicy i kibice mogą oczekiwać szczegółów w najbliższym czasie.

Zawody triathlonowe pod dachem w Polsce

W Polsce w 2024 można wystartować w kilku zawodach pod dachem. Popularne w Polsce marki organizują swoje cykle zawodów indoor triathlon. Między innymi organizatorzy zawodów IRONMAN oraz Bydgoszcz Triathlon. W 2024 można wystartować miedzy innymi w:

Mistrzostwa Polski w indoor triathlonie to wyjątkowa okazja dla sportowców do rywalizacji w nietypowych warunkach. Zawody te zapewniają emocjonujące doświadczenie zarówno dla zawodników, jak i widzów. To też świetne przygotowanie do sezonu triathlonowego 2024!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *