Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyTreningZawody

Mistrzostwa Polski w Indoor Triathlonie 2024

Mistrzostwa Polski Indoor Triathlon 2024
Mistrzostwa Polski Indoor Triathlon 2024

Polski Związek Triathlonu ogłosił daty ogólnopolskich zawodów, w tym Mistrzostwa Polski w indoor triathlonie. Zawody odbędą się w Koziegłowach (powiat poznański), z planowanymi terminami na 6-7 lub 13-14 kwietnia. Dokładna data zależy od terminu wyborów samorządowych, który nie jest jeszcze znany.

Lokalizacja i Format Zawodów Triathlonowych pod dachem

Mistrzostwa odbędą się w pływalni i hali sportowej Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN” w Czerwonaku. Triathloniści zmierzą się na krótkich dystansach. Zawody ELITA/OPEN będą podzielone na kwalifikacje oraz finały, obejmujące 200 m pływania, 4 km jazdy na rowerze stacjonarnym i 1 km biegu. Kategorie wiekowe zawodów to od juniora do seniora.

Mistrzostwa Polski Age-Group pod dachem

Mistrzostwa Age-Group odbędą się na dystansie 300 m pływania, 6 km na rowerze i 2 km biegu. Dodatkowo, dla najmłodszych uczestników przewidziano imprezy towarzyszące dla kategorii młodzik i junior młodszy.

Aktualizacje i Informacje

Organizatorzy będą na bieżąco aktualizować informacje dotyczące daty i dodatkowych zawodów. Uczestnicy i kibice mogą oczekiwać szczegółów w najbliższym czasie.

Zawody triathlonowe pod dachem w Polsce

W Polsce w 2024 można wystartować w kilku zawodach pod dachem. Popularne w Polsce marki organizują swoje cykle zawodów indoor triathlon. Między innymi organizatorzy zawodów IRONMAN oraz Bydgoszcz Triathlon. W 2024 można wystartować miedzy innymi w:

Mistrzostwa Polski w indoor triathlonie to wyjątkowa okazja dla sportowców do rywalizacji w nietypowych warunkach. Zawody te zapewniają emocjonujące doświadczenie zarówno dla zawodników, jak i widzów. To też świetne przygotowanie do sezonu triathlonowego 2024!

Jeden komentarz do “Mistrzostwa Polski w Indoor Triathlonie 2024

  • Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Czuję, że chyba powinienem podziękować za Twój trud. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał, żeby poczytać nowe rzeczy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *