Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Officine Mattio wspiera kobiecą drużynę kolarską BePink

Officine Mattio wspiera kobiecą drużynę kolarską BePink

Włoska marka rowerowa wchodzi na UCI

Włoska marka rowerowa Officine Mattio nawiązała współpracę z kobiecą drużyną kolarską UCI Women’s Continental Team BePink. Jest to pierwszy raz, kiedy firma wspiera drużynę w cyklu UCI. Officine Mattio, z siedzibą w Cuneo, dostarczy zawodniczkom swoje najlepsze rowery, model Lemma RT, zarówno na treningi, jak i zawody.

CEO Officine Mattio o współpracy

Giovanni Monge Roffarello, CEO Officine Mattio, wyraził swoje podekscytowanie projektem BePink. “Od razu poczuliśmy połączenie z Walterem Zinim, menedżerem drużyny. Oboje chcemy osiągnąć coś wielkiego w świecie kobiecego kolarstwa. W Officine Mattio kochamy wyzwania i nie możemy się doczekać rozpoczęcia współpracy”.

Dwa rowery dla każdej zawodniczki

Każda zawodniczka BePink otrzyma dwa identyczne rowery Lemma RT – jeden do treningów, a drugi do zawodów. Lemma RT ma ramę owiniętą w włókno węglowe T1100. Nazwa modelu pochodzi od alpejskiego podjazdu w pobliżu siedziby Officine Mattio, gdzie Giovanni Monge Roffarello testował pierwszy prototyp marki.

Wyposażenie rowerów

Rower Lemma RT zostanie wyposażony w komponenty najwyższej klasy, w tym grupę SRAM Red AXS 12v z miernikiem mocy, kierownicę, mostek i koła od Deda Elementi, opony Schwalbe Pro One tubeless, siodełko Repente, pedały węglowe LOOK oraz koszyk na bidon Officine Mattio.

Menedżer BePink o nowej przygodzie

Walter Zini, menedżer drużyny BePink, również wyraził swoje podekscytowanie współpracą z Officine Mattio. “BePink, podobnie jak Officine Mattio, jest wynikiem chęci stworzenia projektu, który mógłby być silnym graczem w naszym pięknym sporcie. Wierzymy, że dzięki ich wsparciu możemy jeszcze bardziej się poprawić. Nie możemy się doczekać, aby znów wystartować w zawodach”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *