Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Triathlon Challenge Family Sandefjord: Nowy Wyścig w Norwegii

Triathlon Challenge Family Sandefjord
Triathlon Challenge Family Sandefjord

Dziedzictwo Wikingów Spotyka Triathlon: Challenge Family Sandefjord

Świat triathlonu zwraca wzrok na Norwegię, gdzie Challenge Family ogłasza nowy wyścig w malowniczym mieście Sandefjord. Zaplanowany na 24 sierpnia 2024 roku, Challenge Sandefjord obiecuje średniodystansowy wyścig, który będzie przebiegał przez oszałamiające norweskie krajobrazy i wybrzeża.

Nowe Centrum Triathlonu w Skandynawii

Sandefjord, miasto nadmorskie bogate w historię Wikingów, teraz znajdzie się na mapie triathlonów. Położone 120 km od Oslo, popularne miejsce wypoczynkowe, wkrótce zapełni się energią triathlonistów i widzów.

Emocje Dnia Wyścigu

Zawodnicy zanurzą się w lokalnym fiordzie na 1,9 km pływania. Następnie przejadą 90 km na rowerze, zwiedzając norweskie krajobrazy i miejsca związane z historycznymi statkami Wikingów. Wyścig zakończy się czterookrążeniowym biegiem przez centrum Sandefjord, kończącym się w pobliżu ikonicznego Pomnika Wielorybników.

Wyścigi Inkluzji: Od Super Sprintu do Średniego Dystansu

Olav Kyree Feld, dyrektor wyścigu, podkreśla dostępność imprezy. Obok głównego wyścigu Challenge Family, super sprint triathlon zaprosi nowicjuszy do doświadczenia dreszczyku emocji sportu w kompaktowym, przyjaznym dla widzów otoczeniu.

Wzmocnienie Triathlonu Lokalnego i Międzynarodowego

CEO Challenge Family, Jort Vlam, oraz norweski mistrz triathlonu Kristian Blummenfelt wyrażają ekscytację potencjałem wydarzenia do podniesienia poziomu sportu w Norwegii i oferowania światowej klasy miejsca wyścigu.

Challange Family Triathlon

Triathlon Challenge Family to globalnie rozpoznawana seria wyścigów triathlonowych. Challenge Family organizuje ponad 40 wyścigów na średnie i długie dystanse w 27 krajach każdego roku. Seria obejmuje zarówno wyścigi na średnie, jak i długie dystanse, przyciągając około 75 000 sportowców każdego roku. Triatlony odbywają się w różnych ikonicznych miejscach na całym świecie czego świetnym przykładem jest właśnie Sandefjord.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *