Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsySprzętTrening

Zegarek Garmin MARQ Carbon

Zegarek Garmin MARQ Carbon
Zegarek Garmin MARQ Carbon

Garmin wchodzi na rynek z hukiem, prezentując nowy zegarek MARQ Carbon. Mówimy tu o trzech zjawiskowych zegarkach, każdy z nich stworzony z aż 130 warstw włókna węglowego. W kolekcji znajdziesz modele MARQ Athlete, MARQ Golfer i MARQ Commander. Każdy z nich błyszczy na nadgarstku dzięki wyświetlaczowi AMOLED i soczewce z szafiru.

Wysoka cena w parze z wysoką jakością

Zastanawiasz się, co te zegarki mają w środku? No cóż, oferują unikalne funkcje i baterię, która wytrzyma do 16 dni. Jeśli myślisz o zakupie, przygotuj się na wydatek. Cena zaczyna się od ok 13.000PLN (£2,599.99). Jak mówi Dan Bartel z Garmin: “Nazwa MARQ zawsze kojarzyła się z klasą. Teraz podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej dzięki kolekcji MARQ Carbon”.

Tworzenie tych zegarków to prawdziwa sztuka. Każda warstwa włókna węglowego dostosowuje się do kształtu obudowy zegarka. Efekt? Spiralny wzór, który jest nie tylko wytrzymały, ale i lekki. W kolekcji MARQ Carbon nie znajdziesz zwykłych pasków. Garmin postawił na luksusowe bransolety z perforowanej skóry, nylonu czy silikonu. Sprawdź inne zegarki Garmin w najlepszych cenach (link afiliacyjny).

Zegarek Garmin MARQ Carbon Athlete

MARQ Carbon Athlete to zegarek który może najbardziej przypaść do gustu trenującym sporty wytrzymałościowe. Zegarek MARQ Athlete Carbon Edition to zegarek multisportowy z funkcjami śledzenia treningu, postępów i odnowy biologicznej. Posiada zaawansowane wskaźniki, takie jak ocena kondycji czy analiza formy podczas biegu pod górę, które pomagają sportowcom ocenić ich ogólną wytrzymałość i moc biegową. Dodatkowo, funkcja oceny gotowości do treningu analizuje aspekty takie jak jakość snu, czas regeneracji i obciążenie treningowe, aby zasugerować odpowiednią intensywność ćwiczeń na dany dzień. Zegarek oferuje również popularne funkcje Garmin, takie jak PacePro, Garmin Coach oraz codzienne propozycje treningów.

Garmin MARQ Carbon Golfer

Zegarek Garmin MARQ Golfer Carbon Edition to zegarek zaprojektowany specjalnie dla entuzjastów golfa. Wyposażony jest w mapy ponad 43 000 pól golfowych na świecie. Funkcja Virtual Caddie podpowiada, jaki kij wybrać, uwzględniając warunki wiatrowe, wysokość oraz technikę zamachu. Zaawansowana funkcja PlaysLike informuje gracza, jak daleko piłka może się przemieścić w związku z ukształtowaniem terenu i warunkami atmosferycznymi na konkretnym polu.

Dodatkowo, mapy pól golfowych są teraz bardziej szczegółowe, zawierając informacje o specyfice danego pola, w tym o drzewach czy ścieżkach dla wózków, co pozwala na dokładniejsze zaplanowanie każdego uderzenia.

Garmin MARQ Carbon Commander

MARQ Commander Carbon Edition to zegarek wyposażony w funkcje przydatne w działaniach taktycznych. Posiada możliwość dostosowania trybu ekranu do pracy z goglami noktowizyjnymi. Jego tryb Stealth zapewnia prywatność, wyłączając zapis danych, udostępnianie lokalizacji GPS oraz komunikację bezprzewodową. W razie potrzeby, przycisk Kill Switch pozwala na szybkie usunięcie wszystkich danych z urządzenia. Dodatkowo, zegarek oferuje funkcje takie jak wyświetlanie pozycji w dwóch różnych formatach współrzędnych jednocześnie, funkcja Jumpmaster, preinstalowaną aktywność taktyczną oraz informacje o przewidywanych punktach orientacyjnych na trasie.

Podsumowując

Kolekcja MARQ Carbon to coś więcej niż zegarki. To prawdziwe dzieła sztuki, które łączą w sobie luksus z technologią. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, Garmin ma coś dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *