Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Challenge Wanaka 2024: Mocna Lista Startowa

Challenge Wanaka 2024 - Mocna lista startowa
Challenge Wanaka 2024 – Mocna lista startowa

W nadchodzącym wydarzeniu Integrity Homes Challenge Wanaka 2024, zapowiada się emocjonująca rywalizacja. Obrońcy tytułów, Jack Moody z Nowej Zelandii i Grace Thek z Australii, staną do obrony swoich mistrzowskich tytułów.

Mocna Lista Startowa na Challenge Wanaka 2024

Organizatorzy wydarzenia ogłosili imponującą listę zawodników w wyścigu zawodowców, który odbędzie się w sobotę, 17 lutego. Wśród nich znajdziemy zarówno doświadczonych mistrzów, jak i dynamicznie rozwijających się nowych talentów.

Technologia Przeciw Draftingowi – Race Ranger

Wyścig będzie wykorzystywał nowoczesną technologię przeciw draftingowi od Race Ranger, co dodaje wydarzeniu dodatkowego wymiaru technologicznego.

Różnorodny Program Wyścigów

Festival Triathlonu Integrity Homes Challenge Wanaka oferuje szeroki zakres wydarzeń. M.in. pływanie z zatoki do zatoki, Aquabike, Cross Tri oraz wydarzenia dla młodzieży. Całość odbędą się w dniach 15-17 lutego 2024 roku.

Malownicza Trasa

Uczestnicy będą rywalizować na tle majestatycznych Alp Południowych Nowej Zelandii. Trasa wyścigu oferuje wyzwania zarówno na odcinkach rowerowych, jak i biegowych.

Silna Konkurencja wśród Kobiet

Wśród zawodniczek znajdziemy Grace Thek z Australii, obecną mistrzynię Nowej Zelandii w IRONMAN, Els Visser z Holandii, lokalną zawodniczkę Rebeccę Clarke oraz Brytyjkę Laurę Siddall. Inne znaczące zawodniczki to Laura Wood, Sarah Thomas, Fiona Gallagher, Aleisha Wesley, Kathryn Krosch, Kiri Atkin i Hannah Knighton.

Wśród mężczyzn obrońca tytułu, Jack Moody, prowadzi silną grupę lokalnych zawodników, w tym Mike’a Phillipsa i Kyle’a Smitha. Do rywalizacji stają również międzynarodowi i nowozelandzcy zawodnicy, tacy jak Colin Szuch, Nick Thompson, Tom Somerville, Fraser Walsh, Benjamin Zorgnottu i Brett Clifford.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *