Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Enea Bydgoszcz Triathlon 2023: Największa Impreza Triathlonowa w Polsce

Triathlon Bydgoszcz
fot. maratomania.pl

Enea Bydgoszcz Triathlon 2023, jedna z największych imprez triathlonowych w Polsce, odbędzie się już 8-9 lipca. Uczestnicy mają do wyboru kilka dystansów, co czyni to wydarzenie atrakcyjnym dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Dystanse do Wyboru

Wydarzenie oferuje różne dystanse do wyboru, w tym:

  • 1/8 ironman (475m pływania, 19km roweru, 5,5km biegu)
  • 1/4 ironman (950m pływania, 36km roweru i 10,8km biegu)
  • 1/2 ironman (1,9km pływania, 90km roweru i 22km biegu)
  • Super sprint (240m pływania, 19km roweru i 4,25km biegu)

RaceBook Bydgoszcz Triathlon

Przed startem, zawodnicy powinni sprawdzić oficjalnego RaceBooka, który zawiera wszystkie niezbędne informacje przedstartowe. W RaceBooku znajdują się informacje na temat Rolling Start, działania strefy zdejmowania pianek, startu poszczególnych grup startowych, wyglądu terenu imprezy i map tras, oraz informacje o tym, kiedy wstawiamy sprzęt do strefy zmian i co musimy mieć ze sobą.

Zawodnicy powinni zapoznać się z listami startowymi oraz podziałem na grupy startowe. Podział został dokonany ze względu na deklarowane przez zawodników (i zweryfikowane przez organizatorów) rezultaty w triathlonie lub status debiutanta.

Biuro zawodów Bydgoszcz Triathlon

Triathlon Bydgoszcz

Wszystkie informacje o działaniu biura zawodów i wskazówki dojazdu znajdują się na stronie wydarzenia. Pakiet startowy zawodnicy odbierają w Hali Immobile Łuczniczka. W pakiecie znajduje się dodatkowy voucher, który można wykorzystać według swojego uznania na cały asortyment sklepu #MamCEL i na wybranych stanowiskach na EXPO.

Transmisja zawodów

Dzięki zastosowaniu wielu punktów pomiarowych, kibice będą mogli dowiedzieć się, na którym etapie zawodów znajduje się zawodnik i śledzić jego postępy na trasie. Wyniki online będą dostępne na stronie wydarzenia oraz na Facebooku. Transmisja video z obydwu dni Enea Bydgoszcz Triathlon, realizowana z kilkunastu kamer, będzie dostępna na Facebooku Enea Bydgoszcz Triathlon.

Pozostałe atrakcje

Enea Bydgoszcz Triathlon to nie tylko zawody sportowe, ale też masa atrakcji dla wszystkich odwiedzających teren zawodów. Na terenie zawodów odbędzie się Food Truck Festiwal, Strefa EXPO, oraz Strefy Enei z różnymi aktywnościami.

Organizator

Organizatorem wydarzenia jest Ars Athletica Bydgoszcz. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie bydgoszcztriathlon.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *