Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Garmin Iron Triathlon Gołdap Wyniki

Garmin Iron Triathlon Gołdap
GITGołdap

Garmin Iron Triathlon Gołdap przyciągnął wielu utalentowanych zawodników, którzy rywalizowali na różnych dystansach. Wśród nich znaleźli się Paweł Najmowicz, Mateusz Wróblewski i Agnieszka Kropiewnicka, którzy zdominowali swoje kategorie.

GIT Gołdap 1/4 IM

Jednym z najważniejszych momentów zawodów była rywalizacja na dystansie 1/4 IM, gdzie doszło do konfrontacji między braćmi Najmowicz. Paweł i Sebastian Najmowicz byli głównymi kandydatami do zwycięstwa. Paweł Najmowicz wbiegł na metę w 1:55:16, wyprzedzając Sebastiana o 3:34. Podium uzupełnił Kamil Kołosowski ze stratą 4:20 do zwycięzcy.

Zwycięstwo Wróblewskiego na 1/8 IM

Na dystansie 1/8 IM najlepiej poradził sobie Mateusz Wróblewski. Pomimo siódmego czasu na etapie pływackim, Wróblewski odrobił straty na trasie kolarskiej i biegu, ostatecznie wbiegając na metę z czasem 1:03:40. Wyprzedził Łukasza Piechotkę o 1:06, a podium uzupełnił Przemysław Kropiewnicki z czasem 1:05:05.

Kropiewnicka dominuje wśród kobiet na 1/8IM

W rywalizacji kobiet prym wiodła Agnieszka Kropiewnicka, która pokonała trasę w czasie 1:09:43. Wyprzedziła Julię Kużelewską (1:13:17) oraz Magdalenę Tukiendorf (1:15:07).

Podsumowanie Garmin Iron Triathlon Gołdap 2023

Triathlon w Gołdapi był pełen emocji i intensywnej rywalizacji. Zawodnicy pokazali niezwykłe umiejętności i determinację. Pełne wyniki dostępne na stronie startlist.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *