Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

GARMIN Iron Triathlon Rawa Mazowiecka Wyniki

GARMIN Iron Triathlon Rawa Mazowiecka Wyniki
GARMIN Iron Triathlon Rawa Mazowiecka Wyniki / fot: irontriathlon.pl

Garmin Iron Triathlon Rawa Mazowiecka wyniki na dystansie 1/4 oraz 1/8 Ironman. Dystans 1/4 był mocno obsadzony, wśród mężczyzn na starcie stanęli m.in. Sergiusz Sobczyk, Tomasz Marcinek i Paweł Najmowicz, natomiast wśród kobiet faworytką była Karolina Jahnz. Na dystansie 1/8 ironman ciekawie zapowiadała się rywalizacja między Agnieszką Kropiewnicką a Eweliną Wołos. Wśród mężczyzn do faworytów należeli m.in. Jakub Sawiełajc i Marek Janisz

Rawa Mazowiecka wyniki 1/4 ironman

Rywalizacja Mężczyzn: Zwycięstwo Sergiusza Sobczyka

Sergiusz Sobczyk zaliczył kolejne zwycięstwo, pokonując trasę w czasie 1:53:29. Był szybszy od Tomasza Marcinka (1:55:30) oraz Pawła Najmowicza (1:57:41). Wśród mężczyzn na podium znaleźli się również Hennadii Anzin (UKR) z czasem 1:59:45 i Paweł Młodzikowski z czasem 2:02:53.

Rywalizacja Kobiet: Triumf Karoliny Jahnz

Karolina Jahnz jako pierwsza zawodniczka wbiegła na metę, kończąc wyścig z wynikiem 2:13:49. Wyprzedziła Marię Matusik (2:16:01) oraz Olę Korulczyk (2:22:22). Pozostałe miejsca w pierwszej piątce zajęły Olimpia Wojtyło (2:23:48) i Katarzyna Jonio (2:23:57).

Rawa Mazowiecka wyniki 1/8 ironman

Rywalizacja Kobiet: Ewelina Wołos najszybsza

W wyścigu kobiet ciekawie zapowiadała się rywalizacja między Agnieszką Kropiewnicką a Eweliną Wołos. Ostatecznie najszybszą zawodniczką na 1/8 Ironman była Ewelina Wołos, która pokonała trasę w 1:06:04, wyprzedzając Agnieszkę Kropiewnicką o 2:07. Na trzecim miejscu skończyła wyścig Paulina Majos (1:09:10).

Rywalizacja Mężczyzn: Marek Janisz pierwszy na mecie

Wśród mężczyzn do faworytów należeli m.in. Jakub Sawiełajc i Marek Janisz. Udanie w Rawie Mazowieckiej zaprezentował się Marek Janisz, zawodnik Bednarski Tri Team, który pokonał trasę w 58:26, wyprzedzając Jakuba Sawiełajca (59:19) oraz Bartosza Hoffmanna (1:01:12).

Cykl Garmin Iron Triathlon

Garmin Iron Triathlon to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w kalendarzu triathlonowym w Polsce. Zawody w cyklu odbywają się w różnych lokalizacjach, a jednym z nich jest Rawa Mazowiecka. Pełne wyniki na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *