Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyTrening

IRON 102: Sean Conway zakończył na 105 triatlonach

IRON 102
IRON 102 Sean Conway / fot: Triathlon Today

IRON 102, Sean Conway, brytyjski sportowiec wytrzymałościowy pobił rekord świata triathlonu na dystansie długim. Poprzedni rekord należał do Jamesa “Iron Cowboy” Lawrence’a, który ukończył triathlon Long Distance przez 102 kolejne dni. Conway jednak przekroczył ten rekord, ukończywszy 105 triathlonów Long Distance z rzędu, począwszy od kwietnia tego roku.

Pierwsza próba IRON 102 nieudana

W zeszłym roku Conway musiał wycofać się po zaledwie siedmiu triathlonach Long Distance z powodu kontuzji, ale w tym roku był zdeterminowany, aby pobić rekord. Jego dzień zaczynał się o piątej rano i składał się z długiego pływania, długiej jazdy na rowerze i długiego biegu końcowego.

Zakończyło się jako IRON 105

Po ukończeniu 102 triathlonów Long Distance, Conway kontynuował z kilkoma innymi, a nawet po pobiciu rekordu ukończył jeszcze kilka triathlonów Long Distance. Aby ustalić, czy ukończy kolejny 105 triathlon Long Distance, Conway rzucił monetą i ukończył go wczoraj. Dziś rano zakończył swoją przygodę i przerwał swoją próbę, więc nie będzie 106 triathlonu Long Distance dla niego.

Podsumowanie

Osiągnięcie Seana Conwaya jest dowodem na jego niesamowitą wytrzymałość i determinację. W procesie pobił rekord świata i przeszedł do granic swoich możliwości. Gratulacje dla Seana Conwaya z okazji tego niesamowitego osiągnięcia! Sean Conway pokazał, że granice ludzkiej wytrzymałości są nieustannie przesuwane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *