Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

IRONMAN w UK: zmiany kalendarza triathlonowego

IRONMAN w UK

IRONMAN, jedna z najbardziej prestiżowych organizacji triathlonowych na świecie, ogłosiła istotne zmiany w swoim kalendarzu wydarzeń w UK na przyszły rok. W ramach restrukturyzacji, niektóre kluczowe wydarzenia zostaną zawieszone lub skrócone.

Zawieszenie Staffordshire i IM UK

IRONMAN 70.3 Staffordshire, który w tym roku obejmował profesjonalne pole męskie wygrane przez Jamesa Teagle, nie odbędzie się po ośmiu latach działalności. Dodatkowo, po 14 latach, IRONMAN UK również zostanie zawieszony, a wyścig zostanie skrócony i przemianowany na IRONMAN 70.3 Bolton.

W wydanym komunikacie prasowym, IRONMAN ogłosił swoje nowe plany, dając zawodnikom dużo czasu na przygotowanie się do sezonu 2024. Organizacja podkreśliła, że wprowadzone zmiany mają na celu dostarczenie zawodnikom niezapomnianych doświadczeń i inspirowanie nowej fali triathlonistów.

Organizator podziękował radom Staffordshire i Bolton za ich wsparcie w organizacji wydarzeń w przeszłości i zapewnił, że informacje zostaną udostępnione jak najszybciej dla tych, którzy mają odroczone wpisy na IRONMAN 70.3 Staffordshire i IM UK.

Podsumowanie zmian IRONMAN w UK

  1. Restrukturyzacja: IRONMAN ogłosił istotne zmiany w swoim kalendarzu wydarzeń na Wielką Brytanię na przyszły rok. W ramach restrukturyzacji, niektóre kluczowe wydarzenia zostaną zawieszone lub skrócone.
  2. Zawieszenie wydarzeń: 70.3 Staffordshire i IM UK, dwa kluczowe wydarzenia w kalendarzu IRONMAN, zostaną zawieszone. IM UK zostanie skrócony i przemianowany na IM 70.3 Bolton.
  3. Nowa era: IRONMAN wyraził nadzieję, że wprowadzone zmiany przyniosą nową erę pływania, jazdy na rowerze i biegania w Bolton, dostarczając zawodnikom niezapomnianych doświadczeń i inspirowanie nowej fali triathlonistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *