Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsySprzętTrening

Kelsey Media Kupuje Magazyn 220 Triathlon

Kelsey Media Nabywa Magazyn 220 Triathlon
Kelsey Media Nabywa Magazyn 220 Triathlon

Our Media, firma z siedzibą w Bristolu, potwierdziła sprzedaż magazynu 220 Triathlon firmie Kelsey Media. Transakcja została sfinalizowana 25 stycznia 2024 roku. Szczegóły umowy nie zostały ujawnione.

O Magazynie 220 Triathlon

220 Triathlon jest jedynym specjalistycznym magazynem triathlonowym w Wielkiej Brytanii. Jego zasięg wzmacnia również strona internetowa 220triathlon.com.

Nowy Dom dla 220 Triathlon

Teraz 220 Triathlon dołącza do portfolio Kelsey Media. W skład portfolio wchodzą takie tytuły jak Men’s Fitness, Women’s Fitness oraz The Great Outdoors.

Komentarze CEO

Andy Marshall, CEO Our Media, skomentował: “Po strategicznym przeglądzie pod koniec ubiegłego roku z żalem podjęliśmy decyzję, że 220 Triathlon będzie lepiej prosperował w rękach nowego właściciela. To wspaniała marka z doskonałym zespołem i cieszymy się, że znaleźliśmy dla niego odpowiednie miejsce w Kelsey Media. W Kelsey Media będzie kontynuował służbę społeczności triathlonowej i cieszył się świetlaną przyszłością”.

Steve Wright, CEO Kelsey Media, wyraził swoje emocje: “Jako triathlonista i maratończyk z zapałem witam 220 Triathlon w naszym biznesie. Magazyn ten ma mocną reputację w sporcie na całym świecie i doskonale wpisze się w nasze marki Men’s Fitness i Women’s Fitness”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *