Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyTreningZawody

Nowe Wydarzenie Rowerowe dla Firm: PWR Hour

PWR Hour wydarzenie kolarskie - trening

W 2024 roku w Londynie odbędzie się nowe, zespołowe wydarzenie rowerowe dla firm, PWR Hour. Wydarzenie zaplanowano na Światowy Dzień Środowiska, 5 czerwca 2024 roku.

Innowacyjna Technologia i Cel Ekologiczny

PWR Hour to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także inicjatywa ekologiczna. Uczestnicy będą pedałować na nowoczesnych, statycznych rowerach, generując odnawialną energię. Zebrana energia zostanie przekazana na cele charytatywne, aby zrekompensować zużycie energii z sieci. Wydarzenie to jest rebrandingiem pierwotnego Bloomberg PWR Ride z 2021 roku.

Technologia Energym i Zaangażowanie Firm

Wydarzenie skupia się na innowacyjnej technologii rowerowej stworzonej przez Energym. Ma ono na celu zwiększenie świadomości na temat zmian klimatycznych oraz promowanie aktywności fizycznej i dobrego samopoczucia wśród pracowników firm. PWR Hour zostało stworzone przez TrybWorld, organizatora największej na świecie korporacyjnej sztafety biegowej Bloomberg Square Mile Relay.

Wypowiedź Jamesa Hassetta

James Hassett, dyrektor zarządzający TrybWorld, wyraził swoje podekscytowanie nowym wydarzeniem. Podkreślił, że każda firma myśląca o przyszłości powinna szukać innowacyjnych sposobów na poprawę aktywności fizycznej, zaangażowania, integracji i zrównoważonego rozwoju.

Doświadczenie Premium dla Uczestników

Uczestnicy PWR Hour będą mogli cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem, w tym wizualizacją na wielkim ekranie, tablicami wyników, prowadzeniem przez MC, muzyką na żywo, after-party, ceremonią wręczenia nagród i premium gościnnością.

Lokalizacja i Format Wydarzenia

Wydarzenie rowerowe PWR Hour odbędzie się w innowacyjnej przestrzeni Samsung KX w Kings Cross w Londynie. Firmy będą rywalizować w drużynach po sześć osób, aby wygenerować jak najwięcej energii w ciągu jednej godziny. Zegar będzie tykał, a drużyny będą musiały szybko zmieniać się w stylu sztafety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *