Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Polacy na Ultra Triathlon Italy 2024 (30xIM)

Ultra Triathlon Italy 2024
Ultra Triathlon Italy 2024

W przyszłym roku, Tomasz Lus i Jurand Czabański wystartują w Ultra Triathlon Italy 2024. We włoskim Desanzano del Garda odbędą się zawody ultratriathlonu na dystansie do 30x Ironman. To najdłuższy dystans w tej dyscyplinie, obejmujący 114 km pływania, 5.400 km jazdy na rowerze oraz 1.260 km biegania.

Tomasz Lus: Doświadczenie i Determinacja

Tomasz Lus, znany z udziału w zawodach na dystansach 5x, 10x, a nawet 20x Ironman, podchodzi do wyzwania z entuzjazmem. W poprzednich zawodach, jak swissultra, mimo problemów technicznych, zakończył wyścig, pokazując swoją wytrzymałość i zdolność do pokonywania przeszkód.

Jurand Czabański: Siła i Ambicja

Jurand Czabański, drugi z polskich zawodników, również ma doświadczenie w ultratriathlonach. Ostatni start Juranda w zawodach 5x Ironman w Virginii przerwały powody zdrowotne. Jego determinacja i gotowość do pokonywania własnych barier są inspirujące.

Ultra Triathlon Italy 2024: Scena dla Najwytrwalszych

Zawody Ultratriathlon Italy, zaplanowane na wrzesień i październik 2024 roku. To będzie arena zmagań dla zawodników na różnych dystansach, w tym 5x, 10x, 20x i właśnie 30x Ironman. Desenzano del Garda, malownicze miasto w Lombardii, stanie się miejscem, gdzie sportowcy zmierzą się z ekstremalnymi wyzwaniami. Zawody zostaną rozegrane od 1 września 2024 do 15 października 2024, na dystansach:

  • Deca Continuous (14 days)
  • Double Deca Continuous(40 days)
  • Deca Ultra non stop(10 days)
  • Triple Deca Continuous(45 days)

Wpisowe na udział w dystansie 30xIM to koszt 9000EUR. Na ten moment oprócz Juranda i Tomasza zapisały są jeszcze trzy osoby Shanda Hill (KAN), Shane Duffy (AUS) i Tautvydas Grabauskas (LIT).

Podsumowanie Ultra Triathlon Italy 2024

Udział w zawodach 30x Ironman we Włoszech będzie nie tylko próbą fizycznych i mentalnych możliwości, ale także inspiracją dla innych sportowców dążących do przekraczania własnych granic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *