Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsySprzętTrening

Rower OSTRO VAM Paul Smith: Limitowana Edycja

Rower Ostro VAM Paul Smith
Rower Ostro VAM Paul Smith

Factor Bikes we współpracy z brytyjskim projektantem i cyklistą Paulem Smithem przedstawiają ekskluzywną, limitowaną edycję roweru OSTRO VAM. To połączenie miłości Smitha do kolorów i inżynieryjnej precyzji Factor. Każdy blok kolorystyczny na ramie inspirowany jest rowerami, które Paul Smith cenił w przeszłości i ceni obecni. Dotyczy to zarówno koloru, jak i faktury.

Szczegóły Designu

Rower wyróżnia się odcieniami niebieskiego, zieleni oraz charakterystycznego dla Paula Smitha różu. Połyskujące i matowe wykończenia lakieru dodają kontrastu surowemu węglowi widocznemu przez przezroczysty lakier. Smith podkreślił pozycjonowanie różnych arkuszy włókna węglowego, nawiązując do sposobu, w jaki kroi się i konstruuje wzory w projektowaniu odzieży.

Podpis Projektanta

Projekt Paula Smitha widoczny jest na całym zestawie ram. Złocisty podpis logo zdobi czarne kierownice Inc, a charakterystyczne paski biegną wzdłuż sztycy siodła. Dodatkowo, powiększone abstrakcyjne logotypy znajdują się na widelcach i dolnej rurze.

Wyjątkowe Akcesoria

W ramach współpracy, Paul Smith i marka komponentów i akcesoriów Factora, Black Inc, stworzyli ekskluzywną taśmę kierownicy. Taśma posiada wytłoczone logotypy Paula Smitha.

Komentarze Twórców

Sir Paul Smith wyraził swoje zadowolenie z projektu, podkreślając swoje długotrwałe związki ze światem kolarstwa. Rob Gitelis, CEO Factor Bikes, zaznaczył, że współpraca z Paulem Smithem ukazała głębokie zrozumienie detali i DNA wydajności, które niesie pasja projektanta.

Debiut Wyścigowy i Dostępność

Specjalna edycja roweru zadebiutowała na wyścigach Le Tour de France Prudential Singapore Criterium. A następnie Le Tour de France Saitama Criterium w Japonii, gdzie jeździł na nim Chris Froome, siedmiokrotny zwycięzca Grand Tour i inwestor Factor. Rower OSTRO VAM Edition Paula Smitha dostępny jest wyłącznie u dealerów Factor i wybranych sklepów Paula Smitha na całym świecie. Można go nabyć jako samą ramę. Można też ramę z zestawem kół Black Inc FORTY FIVE z tarczowymi hamulcami karbonowymi. Jest też opcja jako kompletny rower w rozmiarach od 49 do 61.

Gdzie kupić Rower OSTRO VAM Paul Smith ?

Rower dostępny jest u dealerów Factor oraz na stronie Factor Bikes. Cena zaczyna się od ok 9000 USD czyli ok 38000-40000PLN.

Podsumowanie

Limitowana edycja roweru OSTRO VAM od Paula Smitha to wyjątkowe połączenie estetyki i technologii, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników kolarstwa i designu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *