Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyTreningZawody

Sukces IRONMAN: 82% Wydarzeń w Europie Wyprzedanych

Sukces IRONMAN 82% Wydarzeń w Europie Wyprzedanych
Sukces IRONMAN 82% Wydarzeń w Europie Wyprzedanych

Wysoki Popyt na Triathlon IRONMAN

Sukces IRONMAN w Europie. IRONMAN ogłosił, że 82% miejsc na europejskie wydarzenia IRONMAN i IRONMAN 70.3 triathlon na sezon 2024 zostało już wyprzedanych. To imponujący wynik, który podkreśla rosnącą popularność triathlonu w Europie.

Rekordowe Zainteresowanie i Szybkie Wyprzedaże

Zawody IRONMAN cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na przykład, Mistrzostwa Europy IRONMAN w Hamburgu wyprzedały się najszybciej w historii. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby kobiet startujących w wydarzeniu. IRONMAN Walia oraz IRONMAN Kärnten-Klagenfurt w Austrii również szybko osiągnęły limit uczestników, z rekordową liczbą zapisów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii i Holandii.

Najbliższe Wydarzenia i Nowości

Oczekuje się, że kolejne wydarzenia, takie jak IRONMAN Szwajcaria Thun (7 lipca 2024) i IRONMAN Kalmar (17 sierpnia 2024), również wkrótce osiągną pełną pojemność. Debiutujący w cyklu IRONMAN 70.3 Valencia został wyprzedany w nieco ponad dwa miesiące, stając się najszybciej wyprzedanym wydarzeniem sezonu.

Sukces IRONMAN w Europie: Popularne Lokalizacje i Nadchodzące Wydarzenia

Triathloniści, którzy szukają startu we wczesnym sezonie, powinni rozważyć IRONMAN 70.3 Venice-Jesolo (5 maja 2024), IRONMAN 70.3 Aix-en-Provence (19 maja 2024) lub IRONMAN 70.3 Kraichgau (26 maja 2024). IRONMAN 70.3 Swansea, zaplanowany na 14 lipca, również zbliża się do pełnej pojemności.


Sukces serii IRONMAN w Europie świadczy o rosnącym zainteresowaniu triathlonem. Wysoka sprzedaż miejsc na wydarzenia jest dowodem na to, że sport ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród entuzjastów wytrzymałościowych wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *