Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Challenge Family: Nowy Triathlon Challenge New Jersey 2024

Challenge Family New Jersey Triathlon 2024
Challenge Family New Jersey Triathlon 2024

Challenge Family ogłosiło powrót do Ameryki Północnej z wydarzeniem Challenge New Jersey State Triathlon. Po sukcesie Challenge Cap Québec, nowa rywalizacja wzbogaci sportowe kalendarze. Triatlon odbędzie się 20-21 lipca 2024 roku. Podobnie jak Challenge Barcelona i Challenge Istanbul, skupi się na krótkich dystansach.

Popularne zawody w USA teraz pod szylden Challenge Family

Wydarzenie przyciąga rocznie około 3,500 sportowców. Zawsze szybko się wyprzedaje. W przyszłym roku Challenge Family po raz pierwszy będzie organizatorem. Trasa jest płaska i szybka.

Lemondka REDSHISFT -20% na Amazon.pl

Dyrektor wyścigu, Michele Redrow, podkreśla znaczenie dla nowych triathlonistów. „To świetny początek w prestiżowych zawodach międzynarodowych,” mówi. Dzięki współpracy z Challenge Family, zawody będą jeszcze lepsze. Lokalizacja pozostaje ta sama, ale dodano więcej atrakcji dla sportowców.

CEO Challenge Family, Jort Vlam, wyraża zadowolenie z powrotu do Ameryki. „Mamy fantastyczny, pełen pasji zespół,” dodaje. Wydarzenie daje szansę na kwalifikację do The Championship Challenge Family. To pierwszy raz, kiedy kwalifikacja jest możliwa na krótszym dystansie niż Middle Distance. „Trzej najlepsi zawodnicy z każdej grupy wiekowej zakwalifikują się,” mówi Vlam. „The Championship świętuje sukcesy, a Challenge Family promuje włączanie. Teraz najlepsi zawodnicy krótkich dystansów mogą też uczestniczyć w naszym flagowym wydarzeniu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *