Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsySprzętZawody

Fundacja IRONMAN: Inauguracyjna Aukcja Laulima

Ironman Laulima aukcja charytatywna
Ironman Laulima aukcja charytatywna / Fundacja IRONMAN

Fundacja IRONMAN, organizacja non-profit działająca pod egidą Grupy IRONMAN, ogłosiła inaugurację aukcji Laulima. Nazwa “Laulima” jest jednym z kluczowych pojęć hawajskiej kultury i oznacza “wiele rąk pracujących razem”. Aukcja Laulima rozpocznie się w środę, 11 października 2023 roku o godzinie 12:00 EDT. potrwa do piątku, 20 października 2023 roku do godziny 12:00 EDT.

20 lat Fundacji IRONMAN w Świetle Aukcji Laulima

W ramach obchodów 20-lecia Fundacji IRONMA. Aukcja Laulima będzie oferować ekskluzywne doświadczenia oraz elementy historii triathlonu. Jednym z nich jest rower, na którym Sika Henry, pierwsza czarnoskóra profesjonalna triathlonistka z USA, zdobyła swoją profesjonalną kartę triathlonistki.

Cenne przedmioty na Aukcji Laulima

Oprócz roweru Siki Henry, na aukcji dostępne będą m.in.

  • wejściówki na Mistrzostwa Świata VinFast IRONMAN i IRONMAN 70.3 w 2024 roku.
  • spotkanie z “Głosem IRONMAN”, Mike’em Reilly,
  • taśma z mety Mistrzostw Świata VinFast IRONMAN 2023 w Kailua-Kona, podpisana przez czołowe profesjonalne triathlonistki.

Link do aukcji tutaj: https://us.givergy.com/laulimaauction/?controller=lots&category=All%20Lots

Misja Fundacji IRONMAN

Od 2003 roku Fundacja IRONMAN przekazała ponad 55 milionów dolarów na cele charytatywne we współpracy z Grupą IRONMAN. Beneficjentami jest ponad 10 000 organizacji charytatywnych na całym świecie. Przedmioty aukcyjne można obejrzeć na stronie aukcji Laulima, gdzie do dnia rozpoczęcia licytacji będą dodawane kolejne przedmioty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *