Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyZawody

Podsumowanie Sezonu Challenge Family World Bonus 2023

Challenge Family World Bonus 2023
Challenge Family World Bonus 2023 / Mathis Margirier i Magda Nieuwoudt rozbili pule bonusów

W sezonie 2023 w zawodach Challenge Family, Mathis Margirier i Magda Nieuwoudt osiągnęli wyjątkowe sukcesy. Margirier, triumfował w trzech zawodach: OTSO Challenge Salou, Challenge Vieux Boucau oraz The Championship. Dodatkowo zajął drugie miejsca w Anfi Challenge Mogan-Gran Canaria i Challenge Peguera-Mallorca. Zdobył łącznie 1,300 punktów, wyprzedzając Caleb Noble (1200 punktów) i Thomas Bishop (1000 punktów).

Wspaniały sezon Noble’a i Bishopa

Caleb Noble również miał imponujący sezon. Zwyciężał w Challenge Taiwan i Challenge Gunsan-Saemangeum, a także zajmując drugie miejsce w Challenge Davos i trzecie w Challenge Canberra. Z kolei Thomas Bishop, który przez długi czas prowadził w klasyfikacji Challenge Family World Bonus, ostatecznie zajął trzecie miejsce. Głównie dzięki sukcesom w Clash Miami, Challenge Puerto Varas, Challenge Wales i Challenge Kaiserwinkl-Walchsee.

Dominacja Nieuwoudt wśród kobiet

Magda Nieuwoudt z RPA miała wyjątkowy sezon, wygrywając Challenge Frejus, Challenge Gunsan-Saemangeum, Challenge Davos i Challenge San Remo. Zdobyła łącznie 1,450 punktów, co zapewniło jej pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiet i bonus w wysokości 25,000 dolarów.

Pozostali liderzy

Wśród mężczyzn, Menno Koolhaas i Frederic Funk zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce, zdobywając 6,000 i 3,000 dolarów. Koolhaas odniósł zwycięstwa w Challenge Almere-Amsterdam i Challenge Geraardsbergen, a Funk triumfował w Challenge Walchsee i Challenge Samarkand.

Wśród kobiet, Imogen Simmonds i Els Visser podzieliły drugie miejsce, zdobywając po 14,250 dolarów. Lucy Byram zakończyła sezon na czwartym miejscu z 980 punktami i 6,000 dolarów nagrody, a Margie Santimaria zajęła piąte miejsce z 845 punktami i 3,000 dolarów bonusu.

Sezon 2023 w serii Challenge Family był pełen emocjonujących zwrotów akcji i niezapomnianych momentów. Zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, zawodnicy wykazali się niezwykłą determinacją i talentem, co zaowocowało spektakularnymi wynikami i zaciętą rywalizacją o czołowe miejsca w klasyfikacji Challenge Family World Bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *