Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsyTreningZawody

Sebastian Kienle: Debiut w HYROX

Sebastian Kienle Debiut w HYROX

Niezłomny Duch Niemieckiej Legendy Triathlonu

Sebastian Kienle, niemiecka legenda triathlonu udowodnił, że jest w świetnej formie – wystartował w Hyrox. Były Mistrz Świata IRONMAN wziął udział w wydarzeniu Hyrox w Manchesterze, Wielka Brytania.

Wyniki Mówią Same za Siebie

Kienle zajął godne uwagi 10. miejsce w swojej grupie wiekowej i 27. ogólnie, w silnie obsadzonym wyścigu. Jego występ w jednym z najszybciej rozwijających się wydarzeń fitness na świecie zrobił duże wrażenie.

HYROX: Wyścig Fitness dla Każdego

HYROX, określający się jako “wyścig fitness dla każdego”, łączy bieganie z funkcjonalnymi stacjami treningowymi. Uczestnicy biegną 1 km, a następnie wykonują jedno ćwiczenie na stacji treningowej, powtarzając to osiem razy. W wyścigu Kienle’a, Niemiec osiągnął błyskawiczne czasy biegu, a następnie zmierzył się ze stacjami takimi jak SkiErg, Sled Push i Sled Pull.

Sebastian Kienle ukończył wyścig Hyrox w czasie 1:09:13, mimo skręcenia kostki przed wyścigiem. Kienle był pod dużym wrażeniem tego wydarzenia. Może to być początek jego nowej drogi w świecie sportu!

HYROX Katowice czyli Mistrzostwa Fitness w Polsce – 24 Luty 2024

HYROX odbędzie się również w Polsce i to już niedługo, 24 Lutego 2024, a zapisy są jeszcze otwarte. Uczestnicy będą mieli szansę zawalczyć o miejsca w prestiżowych Mistrzostwach Świata HYROX w Nicei (Francja), gdyż zawodnicy mogą zdobyć jeden z ponad 40 miejsc kwalifikacyjnych na wydarzenie kończące sezon. HYROX Katowice odbędzie się w prestiżowym Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowice, które zostanie przekształcone w arenę wyścigową HYROX, aby zapewnić najlepsze doświadczenia wyścigowe dla sportowców. Wydarzenie w Katowicach to drugie HYROX rozgrywane w Polsce. Pierwsze zawody odbyły się w Warszawie we wrześniu 2023.

Jeden komentarz do “Sebastian Kienle: Debiut w HYROX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *