Triathlon

Triathlon w Polsce | Zawody | Trening i Wiadomości z Polski i Świata

NewsySprzętTreningZawody

Strava wprowadza nową funkcję “Flyover”

Strava Flyover
Nowość od Strava – funkcja Flyover / fot. STRAVA

Strava, popularna platforma dla sportowców, zaprezentowała swoją nową funkcję o nazwie “Flyover”. Jest to innowacyjne narzędzie, które wyświetla 3D wideo mapy z charakterystyczną pomarańczową linią, odwzorowującą aktywności sportowca. Flyover umożliwia użytkownikom subskrypcji Strava zupełnie nowe spojrzenie na ich aktywności, oferując wizualizację z lotu ptaka.

Jak działa STRAVA Flyover?

Flyover to wideo podsumowujące aktywność z perspektywy lotu ptaka. Rozpoczyna się od zbliżenia na trasę, a następnie wyświetla ruch pomarańczowej linii Strava, która porusza się wraz z aktywnością sportowca. Funkcja ta jest dostępna dla wszystkich aktywności z GPS na profilu subskrybenta, włączając w to aktywności z przeszłości.

Aby skorzystać z Flyover, sportowcy muszą dotknąć mapy aktywności opartej na GPS, aby otworzyć szczegółowy ekran mapy. Następnie, wystarczy nacisnąć przycisk Flyover w prawym dolnym rogu, aby odtworzyć wideo. Funkcja ta jest już dostępna na urządzenia z systemem Android. Do końca 2023 roku będzie dostępna również na urządzenia iOS.

Nowe możliwości i rozwój platformy

Flyover to najnowsza integracja technologii mapowania FATMAP w platformie Strava. Po przejęciu platformy przygodowej na świeżym powietrzu w tym roku, Strava wprowadza dodatkowe funkcje dla sportowców. W tym zimowe mapy 3D, tworzenie tras i map, niestandardowe punkty orientacyjne, szczegóły tras i zdjęcia za pomocą internetowego Kreatora Tras.

Strava zgłasza ponad 100 milionów aktywnych osób na swojej platformie w ponad 190 krajach. Obsługując obecnie 45 różnych rodzajów aktywności, platforma nadal dodaje korzyści dla subskrybentów, takie jak mapowanie obszarów narciarskich, treści pre-hab od Recover Athletics, śledzenie bezpieczeństwa Beacon, rekomendacje tras, globalne i osobiste mapy cieplne oraz liderów segmentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *